fbpx

Kalendarz adwentowy 2020 dla dzieci za darmo do druku z PDF!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Kalendarz adwentowy 2020 dla dzieci, który możesz spersonalizować dodając zdjęcie własnego dziecka i postanowieniami wydrukujesz za darmo z PDF z Elfie!

Jak pobrać kalendarz adwentowy 2020 i spersonalizować go za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę "Spersonalizowany Kalendarz Elfiego" w portalu Elfie.

02Kliknij w link "Pobieraj za darmo Kalendarz Adwentowy, List do Mikołaja, tapety", a następnie w "Kalendarz adwentowy". Na stronie z kalendarzem adwentowym 2020 kliknij w link "Spersonalizuj kalendarz adwentowy" i dodaj imię dziecka, nazwisko dziecka, wiek dziecka, zdjęcie dziecka oraz wpisz własne zalecenia na każdy dzień.

03Zapisz wypełnione dane, a otrzymasz możliwość pobrania spersonalizowanego kalendarza adwentowego 2020 w postaci pliku PDF, który wydrukujesz w domu.

Odliczaj dni do Świąt z personalizowanym darmowym Kalendarzem Adwentowym Elfi. Wpisz własne zalecenia, dodaj zdjęcie, pobierz i wydrukuj. Udanej zabawy! [źródło: Elfi]

Pobierz kalendarz adwentowy

Możesz się zgłosić do: poniedziałek, 31 styczeń 2022

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.