fbpx

Papierowe kartki Świąteczne z Twoimi zdjęciami za darmo - DIY!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Papierowe kartki Świąteczne DIY, które możesz zaprojektować samemu i dołączyć włąsne zdjęcia, a następnie za darmo wysłać tradycyjną pocztą, dostępne są w ramach darmowej akcji promocyjnej NIVEA!

Jak przygotować samemu kartki na Święta (DIY - do it yourself) i wysłać je za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji promocyjnej "Wywołaj magiczne chwile" udostępnioną przez NIVEA.

02Kliknij w link "stwórz kartkę", dodaj własne zdjęcie, a następnie udekoruj je dostępnymi naklejkami i fitrami, a następnie napisz życzenia Świąteczne.

03Na koniec wpisz dane odbiorcy, a zaprojektowana przez Ciebie - cyfrowa kartka Świąteczna zostanie wydrukowana i wysłana do adresata na koszt NIVEA.

W ramach promocji, możesz wysłać totalnie za darmo 5 zaprojektowanych przez Ciebie kartek. Jeżeli dodatkowo zapiszesz się do newslettera, to otrzymasz możlwiość wysłania łącznie aż 10 kartek Świątecznych Twojego projektu do bliskich! W akcji promocyjnej NIVEA zostanie wysłanych aż 100.000 darmowych kartek. Kartki są w postaci papierowej i wysyłane są tradycyjną pocztą! [źródło: Nivea.pl]

Kartki Świąteczne DIY, to kartki Świąteczne zrobione i zaprojektowane przez Ciebie. DIY to skrót od angielskiego "do it yourself", czyli "zrób to samemu".

Stwórz własną kartkę DIY

Możesz się zgłosić do: wtorek, 24 grudzień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.