fbpx

Przetestuj zestaw do manicure hybrydowego od Indigo za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek, któe otrzymają za darmo zestaw do manicure hybrydowego od Indigo w ramach trwającego testu Indigo! Dodatkowo również, dostępny jest darmowy kurs o stylizacji i pielęgnacji paznokci do zobaczenia online!

Jak zostać testerką i otrzymać zestaw do manicure hybrydowego od Indigo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania kosmetyków w serwisie Wizaż.

02Zaloguj się lub zarejestruj w klubie Recenzentki Wizaż, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do testu zestawu do manicure hybrydowego od Indigo.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 50 testerek, które otrzymają darmowy zestaw do manicure hybrydowego od Indigo. Na zestaw darmowych kosmetyków składają się: Pilnik Moon Soft 180/240, kopytko, polerka Half Moon 180/220, cążki do skórek, primer bezkwasowy, baza mineralna Golas, Shea Elixiro zapachu Femme Fatale. Wartość jednego zestawu to aż 191,98zł.

Razem z marką Indigo przygotowaliśmy dla ciebie w 100% darmowy i zdalny kurs na temat pielęgnacji i stylizacji paznokci. Po obejrzeniu filmów będziesz mogła przetestować zestaw produktów i sprawdzić swoją wiedzę w praktyce! [źródło: Wizaż.pl]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 14 luty 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.