fbpx

Przetestuj antyperspirant Dove za darmo i weź udział w reklamie!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Ruszył największy w historii test antyperspirantu Dove, w ramach którego możesz otrzymać kosmetyk Dove Original za darmo, a nawet wziąć udział w reklamie Dove!

Jak zostać testerką i otrzymać antyperspirant Dove? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę projektu "Przetestuj antyperspirant Dove Original" w serwisie TRND.

02Zaloguj się lub zarejestruj w panelu TRND, a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową do testu antyperspirantu Dove Original.

03Wśród wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 600 testerek, które otrzymają antyperspirant Dove Original w kulce lub spray’u za darmo.

Dołącz do największego w historii testu antyperspirantu Dove! W ramach programu poszukiwanych jest 600 kobiet, które zechcą przetestować antyperspirant Dove Original w kulce lub spray’u i nagrać 3 krótkie wideorecenzje w trakcie 7-dniowego okresu testowania. Testerka, której wideorecenzje zostaną wyłonione przez markę Dove jako najbardziej kreatywne, ma szansę znaleźć się w reklamie Dove Original w TV oraz Internecie, a autorka nagrania otrzyma zestaw kosmetyków marek Unilever o łącznej wartości 500 zł. [źródło: TRND.pl]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 06 kwiecień 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.