fbpx

Darmowe próbki Old Spice - przetestuj nowy dezodorant Bearglove!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy Old Spice, w ramach którego możesz przetestować nowy antyperspirant Old Spice Bearglove. W programie testowym Old Spice poszukiwanych jest 54 testerek lub testerów, którzy otrzymają darmowe próbki.

Jak zostać testerką i otrzymać darmowe próbki antyperspirantu Old Spice? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania Old Spice, dostępną tutaj.

02Wypełnij ankietę odpowiadając na pytania związane z używanymi przez Ciebie kosmetykami.

03Wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 54 testerów (testerki), które otrzymają antyperspirant za darmo do testów. Darmowy kosmetyk to darmowa próbka w postaci pełnowartościowego produktu.

Czym jest nowy dezodorant Old Spice Bearglove? Potrafisz wyobrazić sobie potężnego, straszliwego niedźwiedzia grizzly, który wie, jak zreperować wojskowy helikopter i swobodnie wypowiada się na temat bieżących wydarzeń politycznych? Tak? W takim razie ten zapach jest dla Ciebie. Antyperspirant i dezodorant w sprayu Old Spice Bearglove chroni przed potem i przykrymi zapachami, umacniając przy tym potęgę Twojej męskości. To dezodorant dla pewnych siebie mężczyzn z charakterem, którzy wiedzą, jak dobrze pachnieć. Antyperspirant i dezodorant w sprayu Old Spice chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez 48 godzin. Pozostawia czysty, świeży i męski zapach. Tak silny, że byłby w stanie powstrzymać zapach pod pachami nawet przez sen. Antyperspirant i dezodorant Old Spice nie zawiera alkoholu. [źródło: P&G Everyday me]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.