fbpx

Test elektrycznej szczoteczki do zębów Oral B-Genius - przetestuj za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa program testowy P&G, w ramach którego możesz otrzymać jedną z trzech elektrycznych szczoteczek Oral-B: Genius 8, Genius 10 lub Pro 2 za darmo do przetestowania.

Jak zamówić elektryczną szczoteczkę Oral-B do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę akcji testowania elektrycznej szczoteczki Oral-B, dostępną tutaj.

02Zaloguj się lub załóż konto w "Gronie Ambasadorów" i wypełnij ankietę zgłoszeniową, odpowiadając na pytania związane z testem.

03Po wypełnieniu ankiety dołączysz do grona ambasadorów, wśród których zostanie wytypowana grupa testerek i testerów, które otrzymają do przetestowania elektryczną szczoteczkę za darmo.

W programie testowym można przetestować jedną z trzech elektrycznych szczoteczek do zębów Oral-B Genius 8, Oral-B Genius 10 lub Oral-B Pro 2.

Dołącz do testów

Możesz się zgłosić do: piątek, 30 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.