fbpx

Ankieta McDonald's na paragonie na darmowe lody i hamburgera w 2020!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Dostępna jest ankieta McDonald's "Opinie Gości" na rok 2020, w ramach której wypełniając ankietę z paragonu, otrzymasz kupon McDonald's na darmowego hamburgera lub darmowe lody.

Jak otrzymać kupoon McDonald's z ankiety na darmowe lody lub hamburgera w 2020? Wystarczą 3 kroki:

01Udaj się do restauracji McDonald's i dokonaj dowolnego zakupu. Na otrzymanym paragonie McDonald's znajduje się specjalny kod uprawniający do wypełnienia ankiety McDonald's.

02Wejdź na stronę "Ankieta McDonald's", podaj specjalny znajdujący się na paragonie i wypełnij ankietę. W ostatnim kroku ankiety McDonald's wybierz, którą nagrodę chcesz otrzymać - kupon na darmowe lody McDonald's lub kupon na hamburgera McDonald's. Wybraną nagrodę w formie kuponu McDonald's możesz wysłać na swój e-mail lub wydrukować.

03Udaj się do restauracji McDonald's, dokonaj dowolnego zakupu z oferty klasycznej i wręcz kupon - otrzymasz darmowe lody lub darmowego hamburgera zgodnie z Twoim wyborem kuponu.

Każdy, kto wypełni ankietę McDonald's otrzyma nagrodę – kupon na hamburgera albo duże lody z polewą w kubeczku plastikowym (do wyboru polewa o smaku czekoladowym, karmelowym, truskawkowym) z oferty klasycznej restauracji McDonald’s (uwaga: oferta ta nie jest dostępna w czasie sprzedaży produktów z oferty śniadaniowej). Kupon ten upoważnia do jednokrotnego odbioru produktu gratis wskazanego na kuponie albo do otrzymania jednorazowo określonej w kuponie zniżki, przy kolejnym zakupie p roduktów wskazanych przez Organizatora w treści kuponu. Przy jednej transakcji (zakupie objętym jednym paragonem fiskalnym) można zrealizować tylko jeden kupon. [źródło: McDonalds.pl]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 31 grudzień 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.