fbpx

Ankieta McDonald's - darmowe lody i kawa w 2021 z paragonu!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Darmowe lody McDonald's i darmowa kawa McDonald's do zgarnięcia za darmo w ramach ankiety "Opinie Gości" 2021, którą możesz wypełnić posiadając kod na paragonie z restauracji McDonald's.

Jak otrzymać kupoon McDonald's z ankiety na darmowe lody lub darmową kawę w 2021? Wystarczą 3 kroki:

01Udaj się do restauracji McDonald's i dokonaj dowolnego zakupu. Na otrzymanym paragonie McDonald's znajsziesz kod uprawniający do wypełnienia ankiety McDonald's.

02Uruchom aplikację mobilną McDonald's na smartfonie i wypełnij ankietę, wybierając nagrodę, którą chcesz otrzymać - kupon na darmową małą kawę czarną albo małą kawę białą albo darmowe duże lody z polewą w kubeczku plastikowym (do wyboru polewa o smaku czekoladowym, karmelowym, truskawkowym). Ankietę możesz wypełnić w terminie dwóch dni po dokonaniu zakupu. Możesz wypełnić tylko jedną ankietę dziennie. Jeżeli nie masz jescze aplikacji mobilnej, przejdź poniżej do sklepu z aplikacjami google lub apple (w zależności od posiadanego przez Ciebie smartfona).

03Kupon przesyłany jest na konto użytkownika aplikacji McDonald’s do sekcji okazYEAH! i aby z niego skorzystać udaj się do dowolnej restauracji McDonald’s w Polsce z wyłączeniem restauracji znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Skorzystanie z kuponu McDonald's wymaga aktywowania oferty i zeskanowania kodu kreskowego bądź wprowadzenia kodu numerycznego w czasie wskazanym w kuponie (nie krótszy niż 1 minuta). Z kuponu można skorzystać składając zamówienie w kiosku do samodzielnego składania zamówień, przy kasie, bądź na linii drive. Skorzystanie z kuponu na linii drive wymaga podania kasjerowi kodu numerycznego albo okazania aktywnej oferty w aplikacji mobilnej. Z kuponu nie można skorzystać w ramach usługi McDelivery. Przy jednej transakcji (zakupie objętym jednym paragonem fiskalnym) można zrealizować tylko jeden kupon. [źródło: McDonalds.pl]

Możesz się zgłosić do: piątek, 31 grudzień 2021

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.