fbpx

Kubek STARBUCKS za darmo - odbierz wielorazowy kubek za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Starbucks Rewards, w ramach której możesz otrzymać wielorazowy kubek Starbucks za darmo!

Jak otrzymać wielorazowy kubek Starbucks za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Na urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie) pobierz aplikację Starbucks CEE. Aplikację znajdziesz w sklepie Google PLAY lub App Store.

02W aplikacji mobilnej Starbucks CEE lub na stronie cards.starbucs.pl doładuj swoje konto na kwotę min. 89 złotych. Środki te wykorzystasz na zakup kawy lub innych produktów w Starbucks.

03Do 24h od doładowania, na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość z kuponem Starbucks uprawniającym do obioru darmowego wielorazowego kubka Starbucs.

Aplikacja Starbucks CEE umożliwia Ci szybkie i wygodne płatności telefonem oraz łatwe zarządzanie Twoim kontem. W każdej chwili podglądaj ilość zgromadzonych Gwiazdek i nagród, dostępne benefity oraz w kilka sekund doładuj swoją Kartę Starbucks. [źródło: http://rewards.starbucks.pl/pl/]

Odbierz kubek

Możesz się zgłosić do: piątek, 31 styczeń 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.