fbpx

Promocja McDonald's i goodie - z kuponem lody prawie za darmo (za 1 zł)!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja McDonald's i goodie "Łap OkazYEAH!", w ramach której wykorzystując kupon McDonald's otrzymasz czekoladowe lody w różku prawie za darmo (za 1 zł).

Jak otrzymać lody McDonald's prawie za darmo (za 1 zł)? Wystarczą 3 kroki:

01Zarejestruj się w aplikacji goodie i pobierz specjalny kod QR w promocji "1 zł za rożek o smaku czekoladowym"

02Udaj się do dowolnej restauracji Mc'Donalds (nie obowiązuje w restauracjach zlokalizowanych na terenie lotniska im. F. Chopina w Warszawie oraz lotniska im. L. Wałęsy w Gdańsku.), aktywuj kupon w aplikcacji i okaż go sprzedawcy i dokonaj opłaty 1 zł.

03Ciesz się czekoladowym rożkiem lodowym McDonald's!

Aby skorzystać ze zniżki, pokaż kod obsłudze w momencie płatności. Oferta rabatowa dotyczy produktów z oferty śniadaniowej i klasycznej. Nie obowiązuje w restauracjach zlokalizowanych na terenie lotniska im. F. Chopina w Warszawie oraz lotniska im. L. Wałęsy w Gdańsku. [źródło: Goodie.pl]

Możesz się zgłosić do: piątek, 30 sierpień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.