fbpx

Darmowy kalendarz adwentowy 2018 - spersonalizuj kalendarz za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Pobierz darmowy kalendarz adwentowy 2018, który możesz spersonalizować dodając zdjęcie własnego dziecka!

Jak pobrać kalendarz adwentowy 2018 i spersonalizować go za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Wejdź na stronę "Spersonalizowany Kalendarz Elfiego" w portalu ListyMikołaja.

02Kliknij w link "personalizuj darmowy kalendarz", dodaj imię, nazwisko, wiek oraz zdjęci Twojego dziecka, a także własne zalecenia na każdy dzień. Wpisane przez Ciebie dane pojawią się na darmowym kalendarzu adwetnowym na grudzień 2018 roku.

03Zapisz przesłane dane, a otrzymasz możliwość pobrania spersonalizowanego kalendarza adwentowego 2018 w postaci pliku PDF.

Odliczaj dni do Świąt ze spersonalizowanym kalendarzem Elfiego. Wpisz własne zlecenia, dodaj zdjęcie, pobierz na komputer i wydrukuj. Każdego dnia skreślaj chmurkę, gdy dziecku uda się zrealizować zalecenie od Mikołaja. Udanej zabawy! [źródło: Listymikolaja.pl]

Pobierz kalendarz adwentowy

Możesz się zgłosić do: piątek, 01 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.