fbpx

Kawa McDonald's za darmo - darmowa kawa do odebrania codziennie!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Darmowa kawa McDonald's znowu jest dostępna! W ramach promocji, kawa za darmo oferowana jest we wszystkich restauracjach McDonald's gratis!

Jak otrzymać darmową kawę w McDonald's? Wystarczą 3 kroki:

01Udaj się do dowolnej restauracji McDonald's w Polsce z wyłączeniem Restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Darmowa kawa serwowana jest codziennie w godzinach godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej, a w przypadku jej braku - od chwili otwarcia restauracji, do godziny 10:30 od poniedziałku do piątku oraz do godziny 11:00 w sobotę i w niedzielę.

02Poproś kasjera o darmową kawę kasjera - darmowa kawa McDonald's to dowolna mała kawa dostępna w jednej z trzech opcji: mała kawa czarna, mała kawa biała oraz małe cappuccino. Darmową kawę McDonald's otrzymasz totalnie za darmo, nie musisz nic innego kupować.

03Podczas jednej wizyty w restauracji McDonal's możesz otrzymać wyłączenie jedną darmową kawę.

Darmowa kawa McDonald's oferowana jest za darmo codziennie, od rana do 10:30 w tygodniu oraz do 11 w weekendy. [źródło: McDonald's]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 14 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.