fbpx

Kupon rabatowy HEBE na zniżkę - odbierz 10 złotych za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Twrwa promocja aplikacji Goodie, dzięki której możesz otrzymać kupon rabatowy HEBE o wartości 10 złotych za darmo! Kupon rabatowy wykorzystasz na dowolne zakupy kosmetyków lub perfum w HEBE!

Jak otrzymać kupon rabatowy HEBE za darmo? Wystarczą 3 kroki:

01Zainstaluj aplikację Goodie w telefonie.

02Zarejestruj się lub zaloguj w programie Goodie.

03Podczas zakupów w HEBE, okaż kupon rabatowy z aplikacji Goodie, a końcowa wartość Twoich zakupów zostanie obniżona o 10 złotych! Korzystając z kuponu możesz zrobić dowolne zakupy i kupić np. kosmetyki lub perfumy.

Promocja dotyczy 10 zł zniżki za zakupy przy zamówieniu minimalnym 25 zł. Aby otrzymać rabat, należy skorzystać z kodu, który należy okazać pracownikom Drogerii podczas zakupu. [źródło: Goodie]

Możesz się zgłosić do: wtorek, 02 październik 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.