fbpx

Lody za darmo od ALGIDA Big Milk Intense - zgarnij darmowe lody za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Darmowe lody ALGIDA Big Milk rozdawane są w ramach promocji "SPRÓBUJ NOWEGO BIG MILKA INTENSE W PUDEŁKU ZA DARMO", dzięki ktróej możesz otrzymać lody Big Milk Intense w pudełku: "Świeże mleko, Cytryna i Owoce leśne" oraz "Świeże mleko i Słony karmel"!

Jak otrzymać darmowe lody ALGIDA Big Milk Intense? Wystarczą 3 kroki:

01Kup lody ALGIDA Big Milk Intense w pudełku o smaku "Świeże mleko, Cytryna i Owoce leśne" lub "Świeże mleko i Słony karmel" i koniecznie zachowaj paragon.

02Zarejestruj paragon na stronie promocji Algida Big Milk: https://www.sprobujbigmilka.pl/.

03Oczekuj zwrotu pieniędzy wydanych na lody Big Milk Intense, dzięki czemu wypróbujesz lody całkowicie za darmo!

Promocja dotyczy wyłącznie lodów ALGIDA Big Milk Intense w pudełku o smaku "Świeże mleko, Cytryna i Owoce leśne" lub "Świeże mleko i Słony karmel". Promocja Big Milk trwa do 31.08.2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów, która wynosi 20.000. Zwrot pieniędzy wydanych na lody, to zwrot w wysokości kwoty widniejącej na zgłoszonym przez uczestnika oryginale dowodu zakupu, jednak nie wyższej niż 12,99 zł brutto. Jeden uczestnik może dokonywać zgłoszeń wyłącznie z jednego numeru IP, a z jednego adresu IP nie można dokonywać więcej niż 10 zgłoszeń dziennie. [źródło: Regulamin promocji Big Milk]

Możesz się zgłosić do: sobota, 31 sierpień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.