fbpx

Promocja patyczkowa Big Milk - zgarnij darmowe lody za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja patyczkowa Big Milk, dzięki ktróej możesz otrzymać lody Big Milk na patyku za darmo, promocja jednak wymaga zakupu i szczęścia!

Jak otrzymać darmowe lody Big Milk na patyku? Wystarczą 3 kroki i odrobina szęścia:

01Kup loda na patyku Big Milk, Big Milk Choco, Big Milk Choco Intense, Big Milk Toffi Intense, Big Milk Fruit Intense, Big Milk Lemon Intense, Big Milk Coconut Intense, które na opakowaniu zawierają informację o Loterii Promocyjnej.

02Po zjedzeniu loda, sprawdź czy na patyczku, na którym znajdował się lód widnieje napis "Wygrałeś BiG Milka Choco Intense".

03Jeżeli napis widnieje na patyczku - gratulacje - wygrałeś lub wygrałaś darmowego loda Big Milk. Patyczek z informacją o wygranej wymienisz na nowego loda BiG Milk Choco Intense!

Promocja patyczkowa Big Milk trwa do 29 listopada 2019 roku, a w promocji do rozdania jest 3000000 sztuk lodów Big Milk Choco Intense. [źródło: Regulamin promocji Big Milk]

Możesz się zgłosić do: piątek, 29 listopad 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.