fbpx

Lody za darmo od GRYCAN - zgarnij darmowe lody za free!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Darmowe lody GRYCAN rozdawane są w ramach promocji nowej karty lojalnościowej - nie musisz nic kupić aby otrzymać dwie gałki lodów GRYCAN za darmo!

Jak otrzymać darmowe lody GRYCAN? Wystarczą 3 kroki:

01Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Goodie dostępnej na smartfony.

02W aplikacji przejdź do zakładki "Karty" i załóż wirtualną kartę lojalnościową GRYCAN.

03Udaj się do dowolnej cukierni lub lodziarni GRYCAN, pokaż swoją kartę lojalnościową na smartfonie i odbierz dwie darmowe kulki lodów GRYCAN!

Lody za darmo w postaci dwóch kulek lodów GRYCAN dostępne są dla każdego, kto w dniach od 19 lipca do 19 sierpnia założy wirtualną kartę lojalnościową GRYCAN na koncie Goodie. Osoby, które posiadają już kartę lojalnościową GRYCAN na koncie Goodie niestety nie mogą skorzystać z promocji i nie przysługują im darmowe lody. Jeden użytkownik aplikacji Goodie może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w postaci darmowych lodów GRYCAN. [źródło: Goodie]

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.