fbpx

Przetestuj AdeZ - wegetariańskie napoje na bazie roślin!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu napojów na bazie roślin AdeZ, w ramach której możesz otrzymać zestaw napojów za darmo do przetestowania!

Jak otrzymać zestaw napojów na bazie roślin AdeZ za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie TRND.

02Do 20 grudnia 2018 roku wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego napojów na bazie roślin AdeZ i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw napojów na bazie roślin AdeZ za darmo dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

W ramach testu, 1000 testerów lub testerek otrzyma zestaw napojów na bazie roślin AdeZ do przetestowania. AdeZ to doskonała propozycja dla osób poszukujących urozmaicenia swojej diety czy miłośników żywności wegetariańskiej. W wygodnych opakowaniach 800 ml sprawdzą się także jako baza do pożywnych śniadań, a w poręcznych pojemnościach 250 ml jako smaczna przekąska w ciągu zabieganego dnia. [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 20 grudzień 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.