fbpx

Bony Biedronka za darmo - załóż kartę i odbierz 400 zł do Biedronka za darmo!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja karty CitiBank, w ramach której możesz otrzymać bony do Biedronka za darmo - w promocji możesz otrzymać aż 400 złotych na darmowe zakupy w Biedronce!

Jak otrzymać darmowe bony do Biedronka? Wystarczą 4 kroki:

01Wypełnij formularz online i zamów kartę kredytową CitiBank'u. Proces zamówienia karty jest uproszczony, a pomoże Ci w nim telefonicznie przedstawiciel banku.

02Po otrzymaniu karty, zaloguj się do serwisu bankowości internetowej (najpóźniej do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy).

03Korzystaj z karty i zrób łącznie zakupy na kwotę min. 1200 zł do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

04W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków, bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków. W nagrodę, otrzymasz elektroniczny bon Biedrnoka o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na Twojej karcie "Moja Biedronka", której numer został podany w Formularzu.

Podstawowe wymagania aby wnioskować o kartę kredytową i otrzymać bon Biedronka za darmo: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł. [źródło:Citibank]

Odbierz bon Biedronka

Możesz się zgłosić do: środa, 06 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.