fbpx

Kupony Allegro za darmo - załóż kartę BGŻ BNP Paribas i odbierz do 400 zł do Allegro!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja BGŻ BNP Paribas, w ramach której możesz otrzymać bony do Allegro za darmo - w promocji możesz otrzymać aż do 400 złotych na darmowe zakupy na Allegro!

Jak otrzymać darmowe kupony na Allegro? Wystarczą 4 kroki:

01Wypełnij formularz online i zamów kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Proces zamówienia karty jest uproszczony, a pomoże Ci w nim telefonicznie przedstawiciel banku.

02Po otrzymaniu karty, spełnij warunki promocji "Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową".

03Ciesz się kuponami do Allegro nawet na kwotę 400 złotych.

Nagrodą w promocji jest od 1 do 4 kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł. każda. Podczas jednej transakcji w Allegro można wykorzystać maksymalnie jedną kartę podarunkową. [źródło:BGŻ BNP Paribas]

Odbierz bony Allegro

Możesz się zgłosić do: niedziela, 31 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.