fbpx

Smartfon Xiaomi Redmi 6A za darmo - załóż kartę i odbierz smartfon gratis!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja karty CitiBank, w ramach której możesz otrzymać smartfon za darmo - załóż kartę i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 6A za darmo!

Jak otrzymać darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6A? Wystarczą 3 kroki:

01Wypełnij formularz online i zamów kartę kredytową CitiBank'u. Proces zamówienia karty jest uproszczony, a pomoże Ci w nim telefonicznie przedstawiciel banku.

02Zaloguj się min. raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę..

03W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500zł. W ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji, otrzymasz za darmo smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.

Podstawowe wymagania do otrzymania karty ze smartfonem gratis: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. [źródło:Citibank]

Odbierz smartfon

Możesz się zgłosić do: środa, 24 kwiecień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.