fbpx

Nocleg za darmo - darmowe nocowanie z kuponem na 100 złotych!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja platformy noclegowej AirBNB, w ramach której korzystając z kuponu, otrzymasz 100 złotych za darmo na swój pierwszy nocleg i wykorzystasz go na urlop, wakacje, ferie lub weekendowy wypoczynek!

Jak otrzymać kupon na darmowy nocleg? Wystarczą 3 kroki:

01Przejdź na stronę AirBNB za pomocą link w dole artykułu.

02Zarejestruj się na platformie AirBNB.

03Podczas swojej pierwszej rezerwacji otrzymasz możliwość wykorzystania kuponu o wartości 100 złotych na rezerwację, dzięki czemu przy koszcie noclegu za jedną noc o wartości 100 złotych otrzymasz jeden darmowy nocleg gratis!

Na platfromie AirBNB znajdziesz oferty noclegów z całego świata bezpośrednio od właścicieli, dzięki czemu otrzymasz najniższą cenę. W ofercie AirBNB znajdziesz pokoje, mieszkania i całe domy do wynajęcia, a dzięki filtrom masz możliwość odnalezienia najlepszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. [źródło: AirBNB]

Odbierz kupn

Możesz się zgłosić do: wtorek, 24 grudzień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.