fbpx

Czekolada Nutella B-ready za darmo - odbierz darmowe słodycze w promocji!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa promocja Nutella B-ready, w ramach której możesz otrzymać czekoladę Nutella B-ready za darmo - kup opakowanie wafelków B-ready, przetestuj ich smak i otrzymaj zwrot piniędzy za zakup!

Jak otrzymać czekoladę Nutella B-ready za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01W dowolnym sklepie na terenie Polski dokonaj zakupu czekolady Nutella B-ready w postaci wafelków i zachowaj paragon.

02Do 15 listopada 2018 roku zgłoś się do promocji, wypełniając formularz kontaktowy. W formularzu podaj swoje dane, załącz zdjęcie opakowania Nutella B-ready oraz paragon (dowód zakupu).

03Do 30 dni od spełnienia warunków promocji, na numer konta bankowego podanego w formularzu promocji otrzymasz zwrot pieniędzy wydanych na zakup Nutella B-ready. Możesz otrzymać maksymalnie do 15 złotych zwrotu na testowaną czekoladę Nultella B-ready w wafelku. Szczegóły sprawdź w regulaminie promocji.

W ramach promocji Nultella B-ready możesz otrzymać zwrot piniędzy za jedno opakowanie czekolady Nutella B-ready w wafelku, do kwoty 15 złotych. W promocji biorą udział opakowania Nutella B-ready 220 g. [źródło: Nutella]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 15 listopad 2018

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.