fbpx

Przetestuj BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki - czekoladową nowość od Bakalland!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do programu testowego BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki od Bakalland, w ramach którego możesz otrzymać zestaw darmowych słodkich przekąsek - bakalii w czekoladzie!

Jak otrzymać zestaw słodkich przekąsek Bakalland BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie TRND.

02Do 9 maja 2019 roku wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego słodkich przekąsek w czekoladzie BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw przekąsek BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

W ramach testu, testerzy i testerki otrzymają zestaw słodkich przekąsek BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki, składający się łącznie z 20 opakowań produktu. W programie testowym poszukiwanych jest łącznie 800 osób, które otrzymają darmowe słodkie przekąski w czekoladzie. BA!rdzo Bakaliowa Tabliczka to słodka przekąska, pełna wartości odżywczych - ponad 70% delikatnie rozdrobnionych bakalii otulonych cienką warstwą pysznej czekolady. [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 09 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.