fbpx

Przetestuj Knorr Kasza Pełna Smaku - kaszotto, placki i kotlety!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu Knorr Kasza Pełna Smaku, w ramach którego otrzymasz darmowe kaszotta, kotlety, placki i zapiekankę z rozmaitych rodzajów kasz od Knorr!

Jak otrzymać batony zestaw Knorr Kasza Pełna Smaku za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofeminin Klub Ekspertek.

02Zgłoś się do programu testowego Knorr Kasza Pełna Smaku i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw, na który składają się produkty Knorr Kasza Pełna Smaku (kaszotta, kotlety, placki i zapiekankę).

Zgłoś się, przetestuj i podziel swoją opinią o Knorr Kasza Pełna Smaku! Knorr stawia na zróżnicowane składniki o dużej wartości odżywczej. Odnajdziesz je między innymi w kaszach, które są bogactwem cennego białka i błonnika pokarmowego. Produkty Knorr z serii Kasza Pełna Smaku cechują się nie tylko doskonałym smakiem, również wysoką wartością odżywczą. W tej linii znaleźć można pyszne kaszotta, kotlety, placki i zapiekankę z rozmaitych rodzajów kasz i w 100% naturalnych składników, takich jak suszone warzywa, grzyby, zioła oraz przyprawy. [źródło: Ofeminin]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 23 luty 2020

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.