fbpx

Przetestuj Jack Link's Beef Jerky - przekąski z suszonej wołowiny!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu przekąsek Jack Link's Beef Jerky, w ramach którego możesz otrzymać zestaw darmowych mięsnych przekąsek o wysokiej zawartości białka z suszonej wołowiny do przetestowania!

Jak otrzymać zestaw mięsnych przekąsek Jack Link's Beef Jerky za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie TRND.

02Do 20 maja 2019 roku wypełnij ankietę zgłoszeniową do programu testowego przekąsek z suszonej wołowiny Jack Link's Beef Jerky i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw mięsnych przekąsek przekąsek Jack Link's Beef Jerky dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

W ramach testu, testerzy i testerki otrzymają zestaw mięsnych przekąsek przekąsek Jack Link's Beef Jerky, składający się łącznie z 9 opakowań - 1 duże opakowanie dla Ciebie oraz 8 małych opakowań do rozdania Twoim znajomym. W programie testowym poszukiwanych jest łącznie 2500 osób, które otrzymają darmowe przekąski. Beef Jerky to delikatne kawałki najlepszej wołowiny suszonej według tajnej receptury rodzinnej Jack Link's, z przyprawami i odrobiną dymu. [źródło: TRND]

Możesz się zgłosić do: czwartek, 20 czerwiec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.