fbpx

Przetestuj Śniadaniowe batony zbożowe Nestlé CINI MINIS i Nestlé NESQUIK!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu "Śniadaniowe batony zbożowe Nestlé CINI MINIS i Nestlé NESQUIK", w ramach którego otrzymasz darmowe batony do testów!

Jak otrzymać batony zbożowe Nestlé CINI MINIS i Nestlé NESQUIK za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofermini Klub Ekspertek.

02Zgłoś się do programu testowego "Śniadaniowe batony zbożowe Nestlé CINI MINIS i Nestlé NESQUIK" i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw, na który składają się śniadaniowe batony zbożowe Nestlé CINI MINIS i Nestlé NESQUIK.

Zgłoś się, przetestuj i podziel swoją opinią o śniadaniowych batonach zbożowych Nestlé CINI MINIS i NESQUIK! W skład zestawu wchodzą dwa batony Nestlé CINI MINIS i dwa batony NESQUIK. [źródło: Ofemini]

Możesz się zgłosić do: niedziela, 08 wrzesień 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.