fbpx

Przetestuj Nestle płatki śniadaniowe z nadzieniem Lion, Cini Minis i Nesquik!

Brzmi fajnie? podaj dalej i udostępnij:

Trwa nabór testerek i testerów do testu chrupiących płatków śniadaniowych z nadzieniem NESTLE LION WILDCRUSH, NESTLE CINI MINIS CRAZYCRUSH i NESTLE NESQUIK COCOACRUSH!

Jak otrzymać chriupiące płatki śniadaniowe NESTLE za darmo do testów? Wystarczą 3 kroki:

01Załóż konto lub zaloguj się w serwisie Ofermini Klub Ekspertek.

02Zgłoś się do programu testowego NESTLE i oczekuj na wyniki.

03Jeżeli zostaniesz wytypowana lub wytypowany do programu testowego, otrzymasz zestaw, na który składają się płatki śniadaniowe z nadzieniem NESTLE LION WILDCRUSH, NESTLE CINI MINIS CRAZYCRUSH i NESTLE NESQUIK COCOACRUSH.

Chcesz urozmaicić swoje poranki? Zgłoś się i przetestuj chrupiące płatki śniadaniowe Nestlé z nadzieniem, dostępne w trzech przepysznych wariantach smakowych - LION WILDCRUSH, CINI MINIS CRAZYCRUSH i NESQUIK COCOACRUSH! Płatki śniadaniowe Nestlé z nadzieniem to nowa odsłona znanych płatków LION, CINI MINIS i NESQUIK! Są chrupiące, a w środku kryją pyszne nadzienie, zawierają pełne ziarno, witaminy i składniki mineralne, nie zawierają sztucznych aromatów. Dostępne w dwóch praktycznych formatach: 150g i 350g. [źródło: Ofemini]

Możesz się zgłosić do: sobota, 16 marzec 2019

Lubisz nasz serwis? Polub nasz fanpage na facebooku!

 
Fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/darmowaprobka/

Szukasz darmowych próbek? Wyszukaj tutaj:

Lubisz dostawać gratisy, bonusy i rzeczy za darmo? Sprawdź tutaj:

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu https://promocjewbankach.pl, w którym znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych. Korzystając z informacji w serwisie, zyskasz dodatkowy bonus od banku - prezent, bon na darmowe zakupy, darmowe konto, darmową kartę, kredyt z zerowym oprocentowaniem lub szybką pożyczkę na dowolny cel.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu https://blackfriday-czarnypiatek.pl, w którym znajdziesz wszystkie promocje na Czarny Piątek (Black Friday).

Logotypy, marki i nazwy produktów, które występują w portalu są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firm i do nich należą właściwe prawa autorskie.